ČO JE TO FUTURENET?

FutureNet je sociálna platforma s mnohými príležitosťami, ktorá svojím aktívnym používateľom vypláca časť svojich príjmov + ďalšie skvelé bonusy. Nájdete tu zábavu, komunikáciu, nákupy, online hry, online podnikanie, zarábanie peňazí.

KDE A KEDY VZNIKLA FIRMA FUTURENET?

Nová revolučná sociálna platforma FutureNet bola založená v roku 2014 po dvojročných prípravách geniálnymi manažérmi a businessmanmi Stephenom Mongersternom a Romanom Ziemianom, jedná sa teda o Nemecko - Poľský projekt.

Táto sociálna sieť si rozdeľuje so svojími aktívnymi užívateľmi až o 90% ziskov. FutureNet má tieto príjmy z mnohých zdrojov, od sociálnej siete, online hier, cloudových služieb, eshopov, cez lízingy, kaviarne, kasína, rezervácie leteniek a hotelov až po vlastnú krypromenu a platobnú bránu s platobnými kartami a v neposlednom rade tiež online reklamy. A práve v apríli 2016 bol spustený reklamný program FutureAdPro. Jedná sa o prvý revshare program spojený so sociálnou platformou.

Sociálna sieť FutureNet ide stále dopredu, stále sa rozširuje, ponúka neustále nové služby a súčasné služby zdokonaľuje.


NAJVIAC INOVATÍVNA A NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCA SOCIÁLNA SIEŤ

Všetci určite poznáte Facebook, a mnoho z vás na ňom má i svoj profil, na ktorom ste so svojími priateľmi v online komunikácií, delíte sa o svoje zážitky, dojmy, pocity, zdieľate medzi sebou príspevky, hráte hry, pozeráte a tiež klikáte na reklamy ktoré Vám Facebook ponúka. A to všetko zadarmo, vlastne nie, vy tým zarábate Facebooku veľké peniaze v hodnote miliárd dolárov ročne.

Ale pozor, na Futurenete je to všetko inak, ak budete tiež aktívny, tak budete práve VY, kto bude zarábať, a v tom je ten hlavný rozdiel oproti Facebooku, ktorý si všetok zisk z reklamy necháva pre seba.

AKO TO FUNGUJE?

Všetky zarobené prostriedky z reklám, predaja tovaru, aplikácií, kasín atď., si nenecháva pre seba ako Facebook, ponechá si iba 10% a ostatných 90% vracia aktívnym užívateľom, a potom už záleží len na Vás ako sa k tejto ponuke postavíte.


Vo FutureNet sa kombinuje viac druhov príjmov. Príjmy sú v miliardách dolárov ročne. Koľko a aké odmeny na Vás čakajú je len na Vás, záleží ako k tejto výzve pristúpite.


Registrácia je úplne zadarmo.


AKO ZARÁBAŤ SO SOCIÁLNOU SIEŤOU FUTURENET?

Ako už bolo povedané, FutureNet väčšinu svojich príjmov (90%) rozdeľuje medzi uživateľov. FutureNet nie je len sociálna sieť, ale je to nástroj ktorým sa nechá zabezpečiť stály vedľajší príjem. A ak to budete myslieť naozaj vážne, a pôjdete si za svojím, mohol by Vás tento zdroj veľmi slušne živiť.

Ak ste aktívny člen, dostávate odmeny. Môžete komunikovať so svojimi priateľovi, zdieľať príspevky, vytvárať webové stránky, inzerovať svojou spoločnosť alebo svoje produkty a tiež budovať svoj strom priateľov - Matrix.

A za toto všetko budete odmeňovaní. Máte zaujímavé multimédiá a myslíte, že by o ne mohol byť záujem? (Fotografie, videá, aplikácie) Nahrajte tieto mediálne súbory do "Produktov" nastavte cenu, a zarábajte vždy, keď si váš súbor niekto kúpi a stiahne.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať e-mailom, alebo na tel. čísle. Kliknutím TU.