ČO JE FUTURE ADPRO?

FutureAdPro (Futurenet Advertising Program) je prvý revshare program spojený so sociálnou sieťou, tento program umožňuje zarábať peniaze na sociálnej platforme. Pýtate sa ako je to možné? Jednoducho, vďaka reklame. Reklamný trh má v súčasnosti hodnotu miliardy dolárov. Neváhajte a príjmajte peniaze na príjme z reklamy.

Ak chcete zistiť ako to celé funguje, koľko je možné zarábať, aké sú ďalšie výhody programu FutureAdPro. Všetky tieto informácie sa dozviete nižšie na stránke.


Zisk 20% za 120 - 150 dní.

Nemusíte nič predávať, ponúkať ani registrovať nových členov

Pre koho je FutureAdPro vhodný?

FutureAdPro je vhodný ako pre jednotlivcov, tak i pre vodcovské typy ľudí ktorí chcú tvoriť tím.
Záleží len na Vás, či si budete sami budovať zisk bez ohľadu na ostatných, alebo či budete budovať svoj vlastný tím, a tým podstatne navyšovať svoj obrat a svoje zisky.


Jediné, čo preto musíte urobiť, je venovať tejto príležitosti cca 7 minút Vášho času denne.


AKO FUTURE ADPRO FUNGUJE?

Ako prvé je potreba povedať, že ak chcete s FutureAdPro zarábať, musíte niečo málo investovať, koľko, to záleží na Vás, je potrebné zakúpiť reklamný balík (AdPack).

Reklamné balíčky sú v hodnotách 10 a 50 USD. Aby sa vám váš podiel zhodnocoval, musíte urobiť jediné, počas 24hodín zhliadnuť 10 reklám. Pri splnení tychto jednoduchých podmienok, bude vaša zhodnotenie 20% cca za 120 - 150 dní. Po uplynulej lehote Vám balíček expiruje. A pozor, pozeráte stále iba na 10 reklám za 24 hodín, nech vlastníte jeden AdPack alebo 1000 AdPackov.

Registrácia nových užívateľov ani predaj a ponúkanie produktov nie je potrebné.

REKLAMNÝ BALÍČEK (AdPack)

Vďaka reklamným balíčkom (AdPack) zarábate peniaze. Reklamné balíčky je možné zakúpiť v hodnote 10 USD a 50 USD. POZOR! 10 USD balíčky sú v zhodnocovaní peňazí o 80% pomalšie. Odporúčam teda začať s 50 USD AdPackmi. To ako sa Vám investované peniaze vracajú (vrátane zisku z reklamy) vidíte na svojom profile každých 12 hodín. Jeden 50 USD AdPack zarába za deň cca 0,37-0,50 USD.

A to nie je všetko, v prípade zakúpenia AdPacku za 50 USD, automaticky získavate 800 zhliadnutí Vašej vlastnej reklamy na FutureAdpro, reklamu si ľahko vytvoríte, tu je ďalší priestor pre zárobok, môžete napríklad prezentovať svoju firmu, svoje výrobky alebo len zarábať na Affiliate programoch.

NÁVOD AKO SA ZAREGISTROVAŤ NA FutureAdPro:

AKO SI ZALOŽIŤ ÚČET NA FutureAdPro + Ukážka môjho účtu a vysvetlenie výberov:

V tomto videu popisujem ako si založiť účet na NETELLER-i. Čo všetko treba spraviť aby ste si bezpečne mohli kúpiť ADpack. Ďalej vo videu ukazujem svoj VLASTNÝ účet, kde vysvetlujem výbery peňazí, či posielanie si peňazí na kryptomeny a taktiež provízie z levelov.

Viac vo videu...

MÔJ STATUS

V záložke Môj status nájdete položku pozície.

V tejto tabuľke nájdete 5 rôznych statusov, s tým že prvý je zadarmo a dovoľuje max 10-10dolárových + 50-50dolárových, 2-5 statusy sú už platené, ale máte možnosť nakupovať nové AdPacky až do 100-10dolárových + 1000-50dolárových podľa zakúpeného statusu.

Každý status tiež ponúka inú províziu z nákupu AdPackov vašich spolupracovníkov vo vašej štruktúre, ak samozrejme túto štruktúru tvoríte.

AKO ZARÁBAŤ NA FUTURE ADPRO?

(Doporučený postup a stratégia)

Na nákup prvých  reklamných balíčkov odporúčam využiť internetovú peňaženku Neteller, viac TU. V prípade, že ste opatrní, odporúčam najprv kúpiť 10 USD AdPack. Návratnosť bude trvať dlhšie, ale máte možnosť si systém vyskúšať, zistiť ako funguje a rozhodnúť sa, čo bude ďalej.

Ak budete spokojní a rozhodnete sa pokračovať, odporúčam kúpiť aspoň ďalších 3-5 AdPackov za 50 USD. AK budete vlastniť 5 x 50 USD Adpack a budete denne pozerať na 10 reklám. Bude sa vaše konto každý deň rozruší o cca 1,7 - 2,5 USD. To znamená, že za cca 20 - 30 dní máte možnosť reinvestovať zarobené peniaze a kúpiť ďalší 50 USD AdPack a opäť tak zvýšiť svoj denný obrat a skrátiť dobu pre nákup ďalšieho AdPacku.

Tento postup odporúčam robiť do tej doby než budete zarábaž dosť na to, aby ste si vybrali späť investovanej peniaze (cca 100 AdPacků v hodnote 5000 USD - samozrejme je to všetko na Vás), po výbere investovaných peňazí odporúčam 75% zarobených prostriedkov reinvestovať do AdPacku a 25% prostriedkov vyberať.

Maximálny počet Adpackov je 1000 - 50dolárových a 100 - 10dolárových, čo zodpovedá dennému obratu cca 380 - 500 USD, samozrejme bude chvíľu trvať než sa na toto číslo dostanete, v závislosti na Vašej počiatočnej investície (pri počiatočnej investícií 8 až 10 - 50USD AdPackov a neustálom reinvestovaný to bude trvať cca 18 - 24 mesiacov), ale nič nie je nemožné a myslím si, že táto príležitosť za to rozhodne stojí.

Nižšie náhľad úvodnej stránky FutureAdPro:


Chystá sa spustenie novej, vylepšenej verzie FutureAdpro 2.0, ktorá už bude dimenzovaná na veľký počet stálych aj nových členov.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať e-mailom, alebo na tel. čisle. Kliknutím TU.